Kniha návštěv

Sestava

Datum: 18.02.2015 | Vložil: Darina

Dobrý den, jsem opravdu unešená Vaším talentem k tomuto sportu :) Každé vystoupení, které jsem viděla mě nadchlo, někdy mě dokonce až dojalo. Nechala jsem se inspirovat a zkusila jsem se svým psem (BOC) cvičit prvky DD také. Pes je šikovný, jen panička v choreografiích trošku vázne :)
Moc Vám fandím a těším se na další vystoupení.

Darina

Moc vám fandíme

Datum: 26.02.2013 | Vložil: Daria

Dobrý den Šimono a Frederico, moc vám fandíme. Máme taky dobrmanku (už druhou v pořadí) teď14 ti měsíční a naprosto sdílíme názor, že dobrman je nejúžasnější pes na světě. Trénujeme agility a dogfrisbee, moc nás to baví i když takové dokonalosti určitě nedosáhneme. Umíme i pár triků, zvláště panáčkování (zajíc) má vždycky úspěch. Tak držíme palce do dalších let, a hlavně ať jste zdravé.

Re: Moc vám fandíme

Datum: 04.03.2013 | Vložil: Šimona

Moc děkuji za milou zprávu. Dokonalosti nedosáhne nikdo. A kdo by oni taky stál. Dokonalost zavání nudou :-) Navíc dobrman je dokonalý už jen tím že je :-)) Zdraví je nejdůležitější, přeji ho i vám. A třeba se na nějaké akci potkáme, ráda vás poznám.
Šimona

styd se

Datum: 29.03.2012 | Vložil: Jitka a Betty

Dobrý den,
je možné někde sehnat Váš návod, jak naučit psa povel "styď se"? Děkuji :)

Re: styd se

Datum: 09.09.2012 | Vložil: Šimona

Najdete ho v časopise Psí kusy. Napište si do redakce, třeba vám jej pošlou.

Pamlsky

Datum: 20.02.2012 | Vložil: Gabča

Dobrý den. Chtěla bych se vás zeptat jaké používáte pamlsky a jestli vám to pejsci baští s radostí, když je normálně krmíte tak výbornou potravou barfem. :-) Děkuji za odpověď. :-)

Re: Pamlsky

Datum: 09.09.2012 | Vložil: Šimona

Pamlsky které používám je nejobvykleji maso. Buď vyloženě svalovina (často používám i jazyk) a svalové vnitřnosti jako je srdce a žaludek. Z velké části používám maso syrové, část si suším, nebo koupím sušené. Suším převážně plíce, těch máme velkou spotřebu hlavně na stopách. Když cvičím hodně intenzivně někdy část masa uvařím společně s mrkví a cvičím i na kolečka mrkve uvařené ve vývaru z masa. (To kvůli tomu, aby psi nebyli tlustí z tolika pamlsků)
No a aby to nebyla nuda, tak občas peču psí sušenky a použiji i sýr nebo párek apod.

krmeni

Datum: 11.10.2011 | Vložil: alena jilkova

Dobry den,
chtela bych se zeptat, kterou firmu by ste mi doporucila, abych mohla krmit hotovym barfem? I se zeleninou, mam dve fenky 10ti kilove. Dekuji

Re: krmeni

Datum: 27.10.2011 | Vložil: Šimona

Já osobně si kupuji maso převážně na jatkách a zeleninu na trhu nebo v obchodě. Ale vím, že hotové směsi i se zeleninou prodává Baron a Barfujeme.cz. Sledujte i stránky Barfclubu, možná i ti budou něco takového časem nabízet. Připravte se však, že hotové směsi vás vyjdou o dost dráž než když si krmnou dávku doma připravíte sama. Tak hlavně ať vám fenky dobře prospívají a chutná jim :-)

Jééééé!!!

Datum: 21.06.2011 | Vložil: Agáta, Hippodamus, Instinkt

Jééé, to je mi krásná novinka!!!! GRATULUJU!!!!!!!!!!Já snad pojedu na tábor, abych se tam mohla muchlovat s malejma dobrmánkama, což jsou jedny z nejkrásnějších štěňátek!
Asi si jedno štěňátko Šimono necháš, viď. Já bych šla do třetího psa taky a hned.

TAK AHOJ A MOC TĚ ZDRAVÍM!

Agáta

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek